Louwman Banden hotel
het Louwman Banden Hotel. Dit project was een samenwerking tussen verschillende partijen, waaronder Meershoek Installaties & Onderhoud en Swan Real Estate.
Een belangrijk onderdeel van het project was het installeren van LED lichtlijnen van Performance in Lighting. Deze armaturen hebben een scherpe gradenbundel van 60 graden, waardoor het lichtbeeld optimaal in de stellingen valt. Daarnaast hebben wij per gangpad een sensor van Theben geplaatst om zo efficiënt mogelijk energie te besparen.
Dankzij de goede samenwerking tussen alle partijen konden wij de verlichting in slechts drie dagen ophangen. Hierbij hebben wij gebruikgemaakt van de geweldige hoogwerkers van Boels BV.
Het resultaat is een goed verlichte en energiezuinige ruimte waar het Louwman Banden Hotel trots op kan zijn. Wij zijn blij dat wij hebben kunnen bijdragen aan dit mooie project en wij kijken uit naar nieuwe uitdagingen in de toekomst.